Yasmin Tatilde

Tamamen Türkçe bir oyun ile karşınızdayız. Oyuncini.com ekibi tarafından geliştirilen, Yasmin tatilde oyunu sizler için geliyor. Türkçe seslendirmeleri ile dikkat çeken oyunda, Yasmin'in sahile gidebilmesi için odasını toplamasına yardımcı oluyoruz. İlk oyunda arkadaşı ile buluşabilmek için annesinden izin isteyen Yasmin, odasını toplamadan çıkamayacağı cevabını almıştı. Bu oyunda ise sahile gitmek isteyen kızımız, yine aynı durumla karşı karşıya. Yasmin'in sahile gidebilmesi için odasını toplaması gerekiyor. Biz de ona bu görevinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tamamen fare kontrolleri ile oynanan oyunda, 120 saniye içerisinde, 30 adet eşyayı yerine yerleştirmemiz gerekiyor. Sol alt kısımdan sürenizi, sağ alt kısımdan ise yerleştirmeniz gereken eşya sayısını takip edebilirsiniz. Eşyaların yerlerini bulmakta zorluk çekerseniz, "ipucu" butonuna tıklayarak odanın toplu halini görebilirsiniz. Fakat bu butonu zor durumda kalmadıkça kullanmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü oyun sonunda kalan ipucu haklarınız size +20 puan olarak geri dönecek. Oldukça hızlı olmalısınız, kısıtlı sürenizin olduğunu unutmayın. Ayrıca oyunda yerleştirdiğiniz her eşyadan +10 puan alıyor, yanlış yaptığınız her hamlede ise -5 puan kaybediyorsunuz. Bu yüzden dikkatli olmalı ve boşa tıklamalar yapmamalısınız. Tüm eşyaları yerleştirdikten sonra Yasmin'i sahile gidebilmesi için giydirmeniz gerekiyor. Oyunun giydirme kısmı da oldukça detaylı tasarlanmış. Bir çok mayo, bikini ve aksesuar türü yer alıyor. Yasmin'e yakışacağını düşündüğünüz giyecekleri giydirdikten sonra "devam" butonuna tıklayarak oyunu tamamlayabilirsiniz. Oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi de skor kaydetme özelliği. Bu özellik sayesinde oyun sonunda puanınızı kaydedebilir ve diğer oyuncular ile yarışabilirsiniz. Sevilen serinin ilk oyununa, bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Türkçe seslendirmeleri ve kaliteli ortam detayları ile dikkat çeken, Yasmin tatilde oyununda iyi eğlenceler dileriz.
sponsorlu bağlantılar
yorumlar
Cinsiyet :
Erkek
Kız
Ceren
Çok güzel bir oyun
20/04/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
jassmunkA
COK GUZEL OYUN YASMINI SEVIYORUN ........ ETE XAROWO TAKKKK
13/12/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
elif
bence daha çok yasmin oyunu olmalı
19/11/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
beyza b erfin susuz
yasemin nin oyunu çok güzel zaten oyuncini oyunları hep güzel oyun cini daha çok oyun koy lütfen dostummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
03/11/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
yuba nur
ben yine tuğba nur artık oynabiliyorum:))))))
10/09/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
DAMLA
Süper bi oyun ya.
04/09/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
DAMLA
Arkadaşlar çok güzel oyun herkese tavsiye ederim.
04/09/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
ya arkadaşlar yasmin ilk buluşmayı oyununu oynadım ama bu oyunda ise zorlanıyorum bir türlü olmuyorrrrrrrr 3-4 defa daha yeni oynadımm ama yapamadımmm. oysa her iki oyunda çook güzel bir dee türkçee. sıkıldım ve sinirlendimmmm:(((((((( ama oynamayı da çoooook istiyoruuuuuuuummmmmmmmmmm:((((((((((((((((((((((.
30/08/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
sinem
haklısın ama bir konuda haksizsin çun bu oyun daha kolay yasmin ilk buluşmasına gore yani bence ama herkesin göruş açısı farklı.
19/01/2014
nazlı
çok güzel
27/08/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
sinem
hayatım da boyle güzel oyun gormedim
22/08/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız